Verslag Algemene Ledenvergadering 2015

We ontvingen onze leden dit jaar op het mooie Domein Herkenrode. Het was een heerlijk warme dag en we zagen de participanten enthousiast toekomen op wandelschoenen én rubberen laarzen. Klaar voor het eerste luik van de Algemene Ledenvergadering: de wandeling langs het 3watEr- project. Een wandeling waarbij heideherstel, herstel van moeraszones en waterplassen centraal stonden . Nadien werden onze leden getrakteerd op boeiende presentaties & de uitreiking van de Natura 2000-Award. Dit was tevens het onderwerp van het debat met als panelleden 6 prominente figuren in politiek, beleid en lobby. We kregen daardoor een stevige mix van politieke uitspraken, vaststellingen en interessante suggesties tot oplossingen. Een samenvatting van dit debat kan u binnenkort lezen in de Landeigenaar nr 67, die op het einde van de maand in uw brievenbus zal liggen.

Het volledige verslag, inclusief beeldmateriaal: Algemene Ledenvergadering 2015

Reageer